Popelnice a kontejnery na komunální a tříděný odpad

Plastové nádoby na odpad jsou vyráběny dle normy DIN EN 840-1, odolávají tedy UV záření, nízkým a vyšším atmosferickým teplotám. Vnitřní i vnější pochy popelnice jsou navrženy tak, aby na nich neulpíval žádný odpad a byly lehce čistitelné.
Plastové popelnice jsou plně recyklovatelné a neobsahují kadmium. I přes to, že popelnice odolávají vysokým atmosferickým teplotám, nejsou vhodné na ukládání horkého popela - pro tento účel doporučujeme kovové popelnice. Každá plastová poplenice se skládá z víka, těla popelnice, dvou koleček a kovové hřídele.

Mezi nádoby na odpad patří i plastové popelnice na komunální a průmyslový odpad, které nabízíme v různém barevném provedení a objemu 120 a 240 l.  Každá plastová popelnice se skládá z víka, těla popelnice, dvou koleček a kovové hřídele. Plastové nádoby na odpad jsou vyráběny dle normy DIN EN 840-1. To zaručuje, že plastové popelnice odolávají UV záření a nízkým a vyšším atmosferickým teplotám, avšak nejsou vhodné na ukládání horkého popela. Pro tento účel doporučujeme a nabízíme kovovou popelnici. Plochy popelnic na vnitřní i vnější straně jsou navrženy tak, aby na nich nezůstával žádný odpad a byly lehce čistitelné. Nádoby jsou plně recyklovatelné a neobsahují kadmium.

Plastové a kovové kontejnery na komunální a průmyslový odpad nabízíme v různém barevném provedení a objemu 1100 l. To zaručuje, že plastové kontejnery odolávají UV záření a nízkým a vyšším atmosferickým teplotám. Nádoby jsou plně recyklovatelné a neobsahují kadmium. V nabídce máme i různé samolepky dle druhu odpadu.

Řadit dle
Zobrazit na stranu
Řadit dle
Zobrazit na stranu
NEWSLETTER

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!

MENUX