Venkovní betonové lavičky do všech koutů

Betonové lavičky

V sortimentu firmy PROFIBA s.r.o. naleznete i betonové lavičky. Základní konstrukce těchto laveček je tvořena z hladkého nebo vymývaného betonu, z jehož konstrukce vystupují drobné kamínky. Jejich velkou předností je nejen velká odolnost, ale i estetický dojem. Možností výběru jsou lavičky s dlouhou nohou pro zabetonování nebo klasické pro volné ložení. Pohodlný posed si můžete vybrat z široké škály odstínů dřevěných prken, která jsou ošetřena vysoce kvalitní ekologickou lazurou. V nabídce naleznete i betonové lavičky s plastovými prkny, které vydrží i hrubé zacházení. 

Tyto lavičky jsou součástí městského mobiliáře (venkovní vybavení obcí), s nímž se setkáváte v parcích a na veřejných prostranstvích. A co je jejich největší předností? Musí být vkusné a vydržet i hrubé zacházení. Betonové lavičky s platovými prkny to splňují. Mohou být zapuštěny v zemi nebo v betonové dlažbě. Snesou déšť, slunce a sníh. Jsou prakticky nezničitelné. Městský betonový mobiliář do venkovních prostor si radnice vybírají proto, aby dlouho vydržel a nemusely ho každý rok měnit.

Betonové lavičky vyrábí firma PROFIBA, která patří k předním českým výrobcům městského mobiliáře. Má dlouholeté zkušenosti s výrobou nejrůznějších betonových laviček. Snaží se vyhovět požadavkům kvality i estetického vzhledu. Betonové lavičky mají základní konstrukci z hladkého nebo z vymývaného betonu, z jehož struktury vystupují drobné kamínky a působí lepším estetickým dojmem než obyčejný beton. Lavičky mají vysokou pevnost a odolnost a splňují i vzhledová kritéria vyžadovaná u mobiliáře. V sortimentu jsou lavičky s tzv. dlouhou nohou pro zabudování do země, nebo s krátkou nohou pro volné uložení na dlažbu.
Řadit dle
Zobrazit na stranu
Řadit dle
Zobrazit na stranu
NEWSLETTER

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!

MENUX