Parkove lavicky primo od vyrobce

Parkové lavičky patří do našeho sortimentu už několik let a každý rok přidáváme nové a nové typy. Poslední dobou se zaměřujeme na tzv. antivandalové provedení, tedy konstrukce jsou navrženy tak, aby dlouhodobě odolávaly jednak povětrnostním vlivům, tak i vandalům. V nabídce naleznete lavičky s různou nosnou konstrukcí (ocelové, litinové, betonové, celodřevěné). Jako výrobce vám dovedeme vytvořit lavičku přesně dle vašich požadavků. Záleží tedy už jen na vás, které variantě dáte přednost.
 

Jak je to s přepravou?

Všechny naše lavičky jsou dodávány v rozloženém stavu a to z důvodu lepší manipulovatelnosti a vyvarování se případnému poškození během přepravy. V případě potřeby provádíme za příplatek montáž laviček (složení) a také jejich instalaci (ukotvení k podkladu). Pokud naši montáž a instalaci nevyužijete nemusíte mít žádné obavy, součástí veškerých laviček je spojovací materiál, kterým velice snadno lavičku sešroubujete.

Při objednávce parkových laviček automaticky zajišťujeme přepravu a při nákupu nad 16 000 Kč je doprava zdarma.

Abychom předešli poškození laviček během přepravy, odesíláme je rozložené na paletě. Zboží je pak mnohem lépe chráněno proti jakémukoliv poškození. Z tohoto důvodu jsme nuceni účtovat poplatek 75 Kč + DPH za malou paletu a 150 Kč + DPH za velkou paletu. Palety jsou vratné.

 

Řadit dle
Zobrazit na stranu
Řadit dle
Zobrazit na stranu
NEWSLETTER

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!

MENUX